Office Park Łużycka

Komplex Łużycka v polském městě Gdyně tvoří pět kancelářských budov třídy A o celkové pronajímatelné ploše 28 690 metrů čtverečních. Areál je obsazen nájemci z řad velkých mezinárodních firem jako je například Nordea Bank, Santander či Columbia Pictures.

Obchodně-administrativní čtvrť Gdyně, kde se komplex nachází, se vyznačuje vynikající dopravní dostupností veřejnou i individuální dopravou a strategicky výhodnou polohou v rychle se rozvíjející oblasti Tricity. Region tvořený městy Gdyně, Gdaňsk a Sopoty je podle průzkumů v současnosti nejžádanějším místem pro život v Polsku s kupní silou o více než 20 % nad celostátním průměrem. Zároveň jde o jeden z pěti nejatraktivnějších regionů pro investory s mimořádným růstovým potenciálem v rámci dynamické polské ekonomiky.

INVESTIKA realitní fond ve stejné lokalitě již od léta 2022 vlastní také administrativní komplex Tensor. Spolu s Office Parkem Łużycka plánuje obě nemovitosti do budoucna provozovat jako jeden kampus a využít tak synergií v oblasti správy budov i služeb pro nájemce.

Základní informace
Nemovitostní společnost ŁUŻYCKA PARK INVESTMENT SP. Z O.O. a  ŁUŻYCKA PLUS INVESTMENT SP. Z O.O.
Počet nemovitostí komplex 5 budov
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Gdyně, Polsko
Plocha k pronájmu 28 690 m²
Významní nájemci

Nordea Bank, Santander Bank, WNS Global, DNV, Finastra Global, Ulstein, Salt Ship Design

Akvizice fondem říjen 2022
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací