Obchodní centrum Galerie Butovice

V říjnu 2019 fond uskutečnil významnou akvizici obchodního centra Galerie Butovice v Praze. Nemovitost nabízí přes padesát tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy rozložené do dvou nadzemních podlaží a její součástí jsou také podzemní i venkovní parkovací plochy s kapacitou více než 1 400 míst. To z něj dělá šesté největší obchodní centrum v Praze. Jeho prostory jsou pronajaty více než osmdesáti nájemcům a má téměř 100% obsazenost. Mezi největší nájemce patří společnosti Kika, Albert, H&M nebo Electro World. Centrum bylo rozsáhle zrekonstruováno v letech 2016-2017 a v roce 2018 k němu byla přistavěna prodejna nábytku Kika. Galerie Butovice má výbornou dopravní dostupnost a je součástí rozrůstající se rezidenční a kancelářské oblasti v blízkosti stanice metra Nové Butovice.

Webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost Galerie Butovice s.r.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Obchodní centrum
Lokalita Praha 5
Plocha k pronájmu 50 089 m²
Významní nájemci Albert, H&M, Intersport, JYSK, 

XXX Lutz Kuchyňské studio, Sinsay

Akvizice fondem říjen 2019
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací