Na recepci do kanceláře v srdci Vinohrad hledáme další recepční. Náplní práce je snadná administrativa a klasické úkony na recepci.

Typ úvazku

Plný úvazek

Nástup

2/22 / dle dohody

Místo pracoviště

Vila Zvonařka, Vinohrady

Náplň práce

  • zajištění chodu recepce, spolupráce s kolegy napříč firmou
  • zpracování příchozí a odchozí pošty

  • koordinace zasedacích místností a meetingů
  • uvádění návštěv a jejich obsluha
  • výpomoc při organizaci větších jednání a jiných akcí
  • řešení ad hoc úkolů

Co nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • férové platové ohodnocení

  • přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru na pracovišti
  • zázemí moderní kanceláře v srdci pražských Vinohrad
  • důkladné zaškolení a možnost kariérního růstu
  • občerstvení na pracovišti a příspěvěk na MultiSportku

Co požadujeme

  • spolehlivost, pečlivost a příjemné vystupování
  • ochotu učit se novým věcem

  • základní znalost MS Office
  • pozitivní přístup k práci a proklientská orientace
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zkušenost na podobné pozici výhodou

Proč pracovat u nás

Seberealizace

U nás budete mít možnost seberealizace. Pokud budete mít nápady na zlepšení či zjednodušení, rádi Vám budeme naslouchat

Firemní akce

Jsme mladý a přátelský kolektiv, a tak se rádi setkáme i mimo kancelář třeba na motokárách, u dobrého jídla nebo na túře v horách

MultiSport karta

Po práci můžete zrelaxovat v sauně nebo si dát do těla v posilovně díky částečně hrazené MultiSport kartě

Sick days

Pokud Vám zrovna není dobře, můžete mimo dovolenou využít také zdravotní volno

Jak to u nás vypadá

Přihlásit se na pozici

Přiložte vaše CV *
Přiložte fotografii