Royal Trakt Offices

Budova Royal Trakt Offices ze 70. let 19. století se nachází v prestižní obchodní čtvrti Varšavy. V okolí se nachází řada vládních institucí, velvyslanectví, špičkových obchodů, restaurací a hotelů.

Akvizice této budovy výborně zapadá do strategie realitního fondu. Jeho cílem je doručovat svým investorům stabilní zhodnocení, čehož dosahuje mj. díky kombinaci sektorově diverzifikovaných budov a výnosu z dlouhodobých nájmů od bonitních nájemců. Budova RTO byla v době nákupu obsazena z 90 %. Díky tříleté garanci obsazenosti prostor, které v době uzavření transakce nebyly pronajaty, je zajištěn výnos pro fond i v případě, že by tyto kanceláře během této doby nebyly obsazeny.

Základní informace
Nemovitostní společnost Carmona sp. z o.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Varšava, Polsko
Plocha k pronájmu 3 482 m²
Významní nájemci

CEC Group, Permanent Secretariat of the Community of Democracies

Akvizice fondem červenec 2023
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací