Pekařská Office Park

Jde o vůbec první akvizici INVESTIKA realitního fondu, která se uskutečnila v srpnu 2016. Fond vlastní komplex dvou kancelářských budov Pekařská Office Park prostřednictvím 100% majetkového podílu v nemovitostní společnosti Pekařská Office, s.r.o. Nemovitosti se nachází ve vyhledávané komerční lokalitě městské části Praha 5, nedaleko stanice metra Nové Butovice. Jedná se o kvalitní kancelářské budovy (Pekařská 14 a Pekařská 16) s pronajímatelnou plochou zhruba 8 000 m2 v blízkosti stanice metra Nové Butovice. Obě budovy splňují požadavky na moderní kancelářské prostory. Součástí objektu je rovněž 171 parkovacích míst a restaurace v přízemí. Mezi hlavní nájemce patří známé mezinárodní společnosti.

Webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost Pekařská Office, s.r.o.
Počet nemovitostí 2
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Praha 5
Plocha k pronájmu 8 052 m²
Významní nájemci Hipp Czech, Dupont, ARAMARK, MV ČR
Akvizice fondem srpen 2016
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací