Zámek Mitrowicz

V září 2020 provedl fond akvizici barokního zámku na břehu řeky Lužnice v obci Koloděje nad Lužnicí. Areál Mitrowicz, o celkové rozloze 21 573 m2, je národní kulturní památkou, která je využívána jako prostor pro pořádání společenských akcí, konferencí i svateb. Součástí areálu je zámek s kaplí, pivovar, kočárovna, nezastřešená stodola a rozsáhlý park. Transakce je spojená s dalším plánovaným developmentem areálu a jeho následným prodejem strategickému investorovi za předem stanovenou cenu, jenž fondu přináší fixní zhodnocení v souladu s dlouhodobým výnosovým cílem fondu.

webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost Zámek Mitrowicz s.r.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Historický objekt
Lokalita Koloděje nad Lužnicí
Plocha areálu 21 573 m²
Akvizice fondem září 2020
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací