Grand Sea Villas

Soubor celkem čtyř citlivě zrenovovaných luxusních vil je součástí špičkového resortu Grand Sea Villas nacházejícího se v blízkosti chorvatských hranic se Slovinskem. Každá z budov, ležících jen pár metrů od pláže, nabízí dechberoucí výhledy na Jaderské moře a je plně vybavená včetně vlastního bazénu.

Pro INVESTIKA realitní fond jde o již druhou akvizici na Istrii. V létě 2022 v této turisty velmi vyhledávané lokalitě Chorvatska získal celkem čtyři hektary pozemků určených k developerské výstavbě .

Základní informace
Nemovitostní společnost REO Delta d.o.o.
Počet nemovitostí 4
Typ nemovitosti Soubor čtyř luxusních vil
Lokalita Istrie (Chorvatsko)
Plocha k pronájmu

Celkem 2684 m2 (2x 738 m2 + 2x 604 m2)

Akvizice fondem                                                        Prosinec 2022

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací