FACE2FACE Business Campus

Dosud největší akvizice INVESTIKA realitního fondu v Polsku se kromě atraktivní polohy v centru Katovic – srdci druhé největší polské aglomerace se třemi miliony obyvatel – vyznačuje také mimořádnou architektonickou i konstrukční kvalitou obou budov a nejvyššími standardy udržitelnosti. Důraz na nízkou energetickou náročnost, šetrné nakládání s vodou i propracovaný systém odpadového hospodářství tvoří základ certifikace udržitelnosti BREEAM Excellent, kterou areál disponuje.

Udržitelný přístup se odráží nejen v interiérech obou budov a ve využitích technologiích, ale podtrhuje ho také unikátní nádvoří se společnými zelenými zónami. Ty zahrnují basketbalové hřiště, odpočinkovou část s lavičkami a lehátky či okrasné květinové záhony. Komplex dále disponuje nabíjecími stanicemi pro elektromobily i zázemím pro zaměstnance využívající cyklodopravu.

Základní informace
Nemovitostní společnost Huramitell Investments SP. z.o.o.
Počet nemovitostí 2
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Katovice, Polsko
Plocha k pronájmu

47 170 m²

Významní nájemci                                                    Deloitte, Orange, Honeywell, Capgemini,                                                                                              DAZN, Medicover, Stats Perform

Akvizice fondem                                                        Prosinec 2022
Street view                                                                 zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací