Administrativní budova Avenir E

Administrativní budova Avenir E se nachází v kancelářské oblasti v pražských Jinonicích nedaleko stanice metra Nové Butovice. Jedná se o samostatnou stavbu, která je součástí komplexu Avenir Business Park. Pětipatrová budova s pronajímatelnou podlahovou plochou zhruba 7 000 m2 byla dostavěna v roce 2008. Ve stejném roce získala prestižní ocenění “Best of Realty”. K budově patří i rozlehlé parkoviště. Mezi hlavní nájemce patří zastoupení automobilky Porsche pro Českou republiku. INVESTIKA realitní fond, OPF budovu Avenir E do svého portfolia zařadil v březnu 2019.

Webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost NRE Avenir s.r.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Praha 5
Plocha k pronájmu 6 678m²
Významní nájemci Porsche, KJ Trade, Leveris
Akvizice fondem březen 2019
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací