Administrativní komplex Tensor

Areál dokončený v roce 2017 se skládá ze tří špičkových administrativních budov standardu A o celkové pronajímatelné ploše přes 20 tisíc metrů čtverečních. Vyznačuje se jak architektonickou kvalitou a certifikátem udržitelnosti BREEAM Excellent, tak vynikající polohou v administrativně-obchodní čtvrti polského města Gdyně. To spolu s Gdaňskem a Sopotami tvoří dynamicky se rozvíjející region Tricity, jenž je podle průzkumů v současnosti nejžádanějším místem pro život v Polsku. Zároveň se v perspektivní polské ekonomice jedná o jeden z pěti nejatraktivnějších regionů pro investory s mimořádným růstovým potenciálem do budoucna.

Základní informace
Nemovitostní společnost Tensor Poland Sp. z o.o.
Počet nemovitostí 1 (komplex 3 budov)
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Gdyně, Polsko
Plocha k pronájmu 20 074 m²
Významní nájemci Nordea Bank, Adva, Optical Networking, PPG
Akvizice fondem květen 2022
Street view zde

Portfolio nemovitostí

PEKAŘSKÁ OFFICE PARK

PEKAŘSKÁ OFFICE PARK

Komplex dvou kancelářských budov Pekařská Office Park disponuje veškerými standardními požadavky na moderní kancelářské prostory a nachází se v atraktivní a vyhledávané komerční lokalitě v městské části Praha 5.

INDUSTRIÁLNÍ AREÁLY C.S.CARGO

INDUSTRIÁLNÍ AREÁLY C.S.CARGO

Portfolio tří logistických areálů v Jičíně, Liberci a Litomyšli je plně obsazeno výhradním nájemcem, kterým je významná logistická společnost C.S.Cargo

PORTFOLIO BANKOVNÍCH DOMŮ

PORTFOLIO BANKOVNÍCH DOMŮ

Jedná se celkem o deset nemovitostí, které se nacházejí v centrech regionálních měst napříč Českou republikou. Významnými nájemci portfolia jsou bankovní instituce s dlouhodobou nájemní smlouvu.

DATOVÉ A BUSINESS CENTRUM

DATOVÉ A BUSINESS CENTRUM

Moderní kancelářský komplex se nachází v Písku v těsné blízkosti největší průmyslové zóny v Jihočeském kraji. Budova prošla kompletní rekonstrukcí a nyní je také z části využívána jako datové centrum.

ZÁMEK MITROWICZ

ZÁMEK MITROWICZ

Zrestaurovaný barokní zámek s překrásným zrekonstruovaným areálem stojí nedalo břehu Lužnice.

MOLO LIPNO RESIDENCE

MOLO LIPNO RESIDENCE

Developerský projekt, který výrůstá na břehu Lipenské přehrady čítá přes 90 luxusních bytů. Komplex je určený primárně k rekreaci, případně jako druhý domov pro náročnou klientelu.

Chci získat více informací